Оптоволоконний доступ до мережі Інтернет Основні напрями діяльності компанії — надання організаціям і приватним особам якісного доступу до глобальної мережі Інтернет по волоконно – оптичним лініям.

Оптоволоконні лінії зв’язку, є одним з найнадійніших і найперспективніших напрямів в області зв’язку. Пропускна спроможність оптичних каналів на порядок вища, ніж в інформаційних лініях на основі мідного кабелю. Крім того, оптоволокно несприйнятливе до електромагнітних полів, що позбавляє від типових проблем мідних систем зв’язку, такі як електричні наведення і грози.

Оптичні мережі здатні передавати сигнал на великі відстані з меншими втратами. В основі оптоволоконних технологій лежить принцип використання світла, як основного джерела інформації. Світло набагато простіше передати на далеку відстань з меншими втратами, ніж електричний струм. Крім того, як вже говорилося, він не схильний до дії електромагнітних полів і здатний передавати на порядки більшу кількість інформації.

Переваги волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ):

  • Висока пропускна спроможність
  • Висока захищеність від перешкод
  • Висока захищеність від несанкціонованого доступу
  • Гальванічна розв’язка елементів мережі
  • Тривалий термін експлуатації

Компанія має надійні зовнішні канали, що дозволяє гарантувати користувачам високу відмовостійкість мережі. Основне правило, покладене в основу нашого бізнесу, — це повна чесність з клієнтами і бажання надавати послуги Інтернет як можна ширшому колу клієнтів. У зв’язку з цим з перших днів існування компанії ми встановили цінову політику, яка у поєднанні з якістю наших послуг дозволяла клієнтам отримувати найбільш вигідні умови обслуговування. Також ми постійно тримаємо курс на випередуючий розвиток інфраструктури компанії і переліку послуг, що надаються клієнтам.